לצאת מהפריים > אימון לעבודה מהבית

BE BABAIT

אימון לאנשים שהעסק שלהם מנוהל מהבית.
     
ניהול עסק מהבית יכול להיות FUN ואיכות חיים - שקט, שלווה, נינוחות: הקרבה והזמינות לבני המשפחה, חיסכון בזמן נסיעות למקום העבודה, השקט הנפשי שנחסך באי העמידה בפקקי התנועה, חיסכון בהוצאות של החזקת משרד, חיסכון בהוצאות הבית. אך, הוא טומן בחובו אתגרים מיוחדים  בנוסף לאלה המלווים בעלי עסקים המנוהלים מחוץ לבית. לדוגמא: עריכת בהירות לגבי המחוייבות לעסק מול המחוייבות לבית, סדרי העדיפויות, בדיקת סביבת העבודה בבית, בדיקת ההתנהלות עם זמן העסק מול זמן הבית, העבודה לבד...

כשמנהלים עסק מהבית, ונתקלים באתגרים בעסק, אנחנו נוטים לפעמים באופן אוטומטי לייחס אותם לעובדה שאנו עובדים מהבית. אולם, יש סיכוי טוב שגם אם 'נעזוב' את העבודה מהבית, ונעבוד במקום שונה, עדיין  ניקח איתנו את אותם האתגרים. לכן, לפני שמחליטים לשנות את המרחב הפיזי, כדאי קודם כל להתחבר חזרה לסיבה המקורית שהביאה אותנו לבחור לעבוד מהבית, לבדוק ולברר במה באמת אנחנו מאותגרים, ורק אז לקחת את ההחלטה מחדש.

ערגה אל-עמי, חוותה באופן אישי את תרומת האימון לניהול עסק מהבית. היא ניהלה את העסק שלה מהבית במשך שנים. אך לאחר לימודי האימון, כשהפכה למאמנת והביאה כלים מעולם האימון לניהול העסק הביתי שלה, הייתה לה פריצת דרך משמעותית  בנושא וגם בעסק שלה, והיא מאמינה ש: "BE BABAIT אפשרי וגם כדאי!"
היא מאמנת בעלי עסקים שעובדים מהבית, מחשיבה מאוד את עידוד העבודה מהבית, ורואה בכך חלק מהתרומה שלה לעולם: לטובת הנינוחות ואיכות החיים, לטובת המשפחה והילדים, לטובת איכות הסביבה...


נושאים אפשריים לאימון

  • יצירת מרחב עבודה בבית, שיהיה אפקטיבי ותומך תוצאות.
  • פיתוח היכולת ליצור איזון בין החיים האישיים לחיים המקצועיים. איך מנהלים שני עסקים במקביל: העסק הביתי והבית כעסק.
  • יצירת הסכמי עבודה עם עצמך, עם בני הזוג, עם בני הבית, ליצירת בהירות לגבי ימי העבודה, שעות העבודה, רמת הזמינות ומתי אפשר לפנות בבקשות.
  • הקניית כלים ומיומנויות לניהול העסק הביתי כך שיהיה משגשג מקצועי מצליח ומאוזן.
  • עריכת בהירות לגבי סדרי העדיפויות שלך בתחומי החיים השונים - מהו המשאב הכי חשוב של העסק שלך?  איך אתה מקבל החלטות? יצירת מבנים שיתמכו בך.
  • חיזוק המודעות ליתרונות של עסק קטן ובדיקה האם הם באים לידי ביטוי בהתנהלות היומיומית של העסק.
  אחד על אחד אימון אישי ועסקי  
  אימון שותפים  
  אימון לעבודה מהבית  
  אימון קבוצתי למטפלים הוליסטים  
  אתרים מומלצים  

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים